For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Článok

Prešovské trhy 2018: Návrat k tradíciám

Prešovské trhy 2018: Návrat k tradíciám

Aj tento rok sme sa vybrali medzi vás a vychutnali si jedinečnú atmosféru Prešovských trhov. 14. sme si rozložili a 16. septembra opäť zložili náš stánok v 4 SPORT areáli na prešovskom Sídlisku 3.

Návštevníci sa opäť mohli tešiť na zaujímavý program a stánky, ktoré ponúkali sortiment od výrobkov s ľudovými vzormi až po tradičný turecký med či iné dobroty.

Prešovské trhy už tradične nie sú určené výhradne pre tých, ktorí si chcú spraviť radosť nevšedným doplnkom (napr. výrobky FlukoLandu) alebo overenou klasikou (burčiak, výrobky z domácej zabíjačky). Sú najmä pre tých, ktorý chcú stráviť príjemné chvíle v skvelej „trhovníckej“ atmosfére. Prechádzka či náhodné stretnutie známych určite potešia každého z nás. 🙂

Mali sme možnosť stretnúť množstvo umelcov, ktorých poctivá, remeselná práca sa dedí z generácie na generáciu a zaručuje, že folklór je v súčasnosti opäť na vzostupe.

Handmade výrobky preto potešili nejedného nadšenca. Malý suvenír sme si z trhov odniesli aj my. 🙂

Už tradične mali o zábavu postarané aj najmenší. Bungee trampolína či detské minitanky a mnoho ďalších atrakcií pritiahli aj rodinky s deťmi.

Na svoje si prišli aj rodičia, pre ktorých si „stánkari“ prichystali voňavé dobroty od výmyslu sveta. Chutné jedlá na rôzne spôsoby; sladké i slané, mäsité i vegetariánske. Stačilo sa nechať zlákať vôňou.

A medzi vami všetkými sme sa prechádzali my. Vychutnávali sme si skvelú atmosféru a rozdávali špeciálne vydanie IMPRESA. Mnohí ste sa pri nás pristavili a my vám ďakujeme za podnetné rozhovory a nové známosti. Už teraz sa preto tešíme na ďalší ročník Prešovských trhov a dúfame, že bude minimálne taký úspešný, ako bol tento.

Top