For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

O nás

O IMPRESE

Časopis IMPRESO je inzertný časopis s mesačným nákladom viac ako 200 000 výtlačkov, ktorý distribuujeme do bytových jednotiek a rodinných domov po celom východnom Slovensku.

Časopis IMPRESO sme založili v roku 2014, aby sme vám ponúkli dostupnú a zároveň efektívnu formu tlačenej inzercie. Odvtedy neustále rastieme, čo je dôkazom toho, že sa nám to naozaj podarilo. Pravidelne zvyšujeme náklad a pokrytie a roky ponúkame inzerentom už aj kompletný reklamný servis.

Okrem printovej reklamy sa špecializujeme aj na online reklamu pre Facebook a Google, zabezpečujeme vlastnú produkciu propagačných videí a disponujeme širokým portfóliom reklamných predmetov s potlačou.

Prečo si vybrať IMPRESO

Sme tím profesionálov s niekoľkoročnými skúsenosťami v offline a online reklame a rozvoji značky. Vždy vám poradíme, aká forma inzercie je ideálna práve pre vaše podnikanie.

Náš cieľ

Snažíme sa byť pre našich klientov prínosnými a stabilnými partnermi, pretože spolu dokážeme rásť ešte rýchlejšie. U nás budete vždy viac než len ďalšia objednávka.

Ponúkame efektívne riešenia

Spoločne hľadáme riešenia, ktoré vám dokážu splniť vaše ciele čo najefektívnejšie. Vďaka skúsenostiam z rôznych segmentov vám zaručíme správne využitie vašich prostriedkov na propagáciu.

0

Vytlačených časopisov

0

Online reklám

0

Uverejnených inzerátov

0

Vypitých kávičiek

Top