For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Naše služby

Printová reklama v časopise IMPRESO

Náš inzertný časopis je ideálnym miestom pre propagovanie vašej firmy v domácnostiach na celom východe Slovenska. Mesačne vytlačíme 200 000 časopisov IMPRESO, ktoré distribuujeme v 4 vlnách do rôznych regiónov Prešovského a Košického kraja. Poznáme našich čitateľov, preto sa môžete spoľahnúť, že vašu inzerciu uvidia tí správni ľudia.

Online reklama

Propagujte svoju firmu na internete prostredníctvom Google AdWords reklamy a sociálnych sietí Facebook, Instagram či LinkedIn. Zabezpečíme pre vás kompletný servis vrátane produkcie reklám, optimalizácie a vyhodnotenia úspešnosti kampaní.

Správa sociálnych sietí

Nechajte starosti s vašimi firemnými stránkami na nás. Zabezpečíme pre vás kompletnú správu sociálnych sietí vrátane vypracovania komunikačnej stratégie presne na mieru, produkcie príspevkov, moderovania a reklamnej podpory.

Moderný web

Pripravíme pre vás moderný web presne podľa vašich potrieb. Postaráme sa, aby ste mohli ešte lepšie propagovať svoju firmu vďaka rýchlemu webu, ktorý bude vyrobený s ohľadom na vašich návštevníkov a bude sa umiestňovať na popredných priečkach vo vyhľadávaní.

Foto a video produkcia

Natočíme vám propagačné video pre vašu firmu, nafotíme promo pre nový produkt alebo vytvoríme edukačné materiály. Naši skúsení fotografi a kameramani zachytia presne to, čo chcete vašim zákazníkom ukázať.

Reklamné predmety

Vyberte si zo širokej ponuky reklamných predmetov, ktoré pre vás pripravíme pod vašou značkou. Zabezpečíme kompletnú grafickú prípravu a zaručíme vysokú kvalitu našich propagačných predmetov. Poďakujte svojim zákazníkom praktickým darčekom.

Hostesky

Propagujte svoju firmu prostredníctvom sympatických promotériek a promotérov, ktorí majú bohaté skúsenosti s kontaktom s ľuďmi. Odprezentujú vašu značku alebo produkt tým najefektívnejším spôsobom – osobným predstavením a odporúčaním.

Top